Згадали молоді літа. Black Eyed Peas на Atlas Weekend

Стиль життя

Автор

Виступ Black Eyed Peas став одним з найбільш емоційних концертів цього літа

Концерт американської групи Black Eyed Peas, який відбувся на Atlas Weekend 2019, став, напевно, найгучнішою подією минулого фестивалю. Хіп-хопери тримали публіку в напрузі, спілкувалися з глядачами зі сцени і рухали їхніми настроями.

Треба зауважити, що група відновилася після розриву всього три роки тому. І зараз виконавці хотіли показати, що їхні стосунки дуже близькі. «Ми Black Eyed Peas, і ми офігенні друзі», – заявив зі сцени will.i.am.

Концерт розпочався давнішнім хітом Let’s Get It Started. Публіка буквально вибухнула емоціями. Більшість присутніх танцювали. will.i.am, apl.de.ap і Taboo були одягнені у штани, куртки і світшоти зі смайликами. Місце Фергі, яка покинула групу, зайняла нова виконавиця. До речі, за вокальними даними вона не поступалася своїй попередниці.

Після Let’s Get It Started колектив перейшов на нові композиції, періодично вставляючи відомі хіти на кшталт Pump It і соло-сесії will.i.am, який виконав свою Scream & Shout (в оригіналі він заспівав її разом з Брітні Спірс). Група також сміливо експериментувала і з чужими піснями – Seven Nation Army від The White Stripes і Smells Like Teen Spirit від Nirvana.

Але самий сік припав на другу половину концерту. Перед своєю знаменитою Where Is The Love? will.i.am виступив з довгим спічем. «Кожного разу, коли ми приїжджаємо до вашого давнього міста, ми закохуємося в вашу країну все більше і більше. Мене вражають люди, атмосфера та краса цього місця. Але, як і для всього світу, зараз актуальним є питання: де ж любов?» – сказав артист.

Ще більше публіка завелася перед виконанням I Gotta Feeling, коли всі учасники групи по черзі стали грати зі своїми телефонами. Суть гри полягала в тому, що слухачам треба було голосно кричати, коли музиканти наводили екран на них, і замовкати, коли починалася селфі-зйомка. Загалом за якістю роботи з публікою, за кількістю відпущених компліментів та спільно виконаних пісень і за зарядом позитивних емоцій Black Eyed Peas залишили позаду таких гастролювавших у Кієві зірок, як Мадонна, Елтон Джон, Red Hot Chili Peppers, Depeche Mode і Imagine Dragons. За енергетикою концерт міг зрівнятися хіба що з виступом Muse. Але це зовсім інша історія.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Жертви COVID-19. Принцеса Марія Тереза і актор «Крокодила Данді» Марк Блум Стиль життя

Жертви COVID-19. Принцеса Марія Тереза і актор «Крокодила Данді» Марк Блум

Зірки з коронавірусом. Хто захворів на COVID-19 Стиль життя

Зірки з коронавірусом. Хто захворів на COVID-19

5 питань науковцю про COVID-19, карантин та ліки від коронавірусу Стиль життя

5 питань науковцю про COVID-19, карантин та ліки від коронавірусу