Жертви COVID-19. Принцеса Марія Тереза і актор «Крокодила Данді» Марк Блум

Стиль життя

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, коронавірусна інфекція COVID-19, як правило, протікає в легкій формі — госпіталізація необхідна приблизно в одному з п'яти випадків. У групі ризику — люди похилого віку, а також пацієнти з соматичними захворюваннями (артеріальною гіпертензією, захворюваннями серця, легенів, з раком або діабетом). І зірки тут не є винятком. The Page писало про знаменитостей, яким підтвердили COVID-19. Сьогодні розповімо про тих, хто помер.

Фото: Luis Dalvan / Pexels

Фото: Luis Dalvan / Pexels

Від ускладнень, викликаних коронавірусом, померла іспанська принцеса Марія Тереза, двоюрідна сестра короля Іспанії Філіпа VI. Марії Терезі було 86 років. Про смерть повідомив її молодший брат, принц Енріке. Принцеса померла в Парижі 26 березня. Поховали її в Мадриді.

Ускладнення від коронавірусної інфекції стали причиною смерті актора театру і кіно Марка Блума (нам він відомий за фільмами «Крокодил Данді» і «Відчайдушно шукаю Сьюзен»). Блум помер у Пресвітеріанській лікарні Нью-Йорка 25 березня. Колеги назвали актора видатною людиною і висловили свої співчуття. Так, Мадонна написала на своїй сторінці в Instagram: «Це ще одне нагадування про те, що вірус — не жарт. Потрібно бути вдячними, зберігати надію, допомагати один одному і дотримуватися правил карантину!»

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Звідки взявся коронавірус. Топ-5 теорій змови Стиль життя

Звідки взявся коронавірус. Топ-5 теорій змови

Як літати під час пандемії Погляди

Як літати під час пандемії

Сергій Ніколайчук
Сергій Ніколайчук
творець проекту «iberlinlover – свої люди в місті»; організатор української вечірки на Берлінале; учасник проекту kul'tura, що просуває сучасну українську культуру у Берліні
У мене коронавірус Погляди

У мене коронавірус

Вікторія Козлова
Вікторія Козлова
cпіввласниця fashion-ритейлера One Group