Сльози сильних жінок та лагідний сон слабких чоловіків. Кінопрем'єри тижня

Стиль життя

Кіножурналіст Олександра Березовська про фільми, які не можна пропустити

  • «Чаклунка: Повелителька темряви»
Фото: Kinomania Film Distribution

Фото: Kinomania Film Distribution

«Чаклунка: Повелителька темряви»

На жінок на межі нервового зриву у реальному житті дивитися складно і важко. Але коли це Анджеліна Джолі і Мішель Пфайффер — від такого видовища не відмовляться навіть чоловіки.

Минуло п'ять років з моменту виходу першої частини «Чаклунки». Удосталь часу, щоб дія закляття, яким нагородили принцесу Аврору у виконанні Ель Фаннінг, закінчилася. І досить, щоб глядачі забули виконавця ролі принца. У другій частині юнака грає актор Харріс Дікінсон, якому добряче не пощастило. Оскільки персонаж — невиразний, нудотний, як і в багатьох кіноказках. Зараз все-таки ера матріархату в кіно. Так що акторської підміни ніхто не помітить.

Фото: Kinomania Film Distribution

Фото: Kinomania Film Distribution

«Чаклунка: Повелителька темряви»

Історії зі «Сплячої красуні», яку активно використовували в першому фільмі, вже не буде. Цього разу Малефісента у виконанні Джолі активно відстоює себе, свій піднебесний (маю зазначити, красиво промальований) світ від людей, якими керує насправді Зла Королева — Мішель Пфайффер.

Для цього Малефісенті доведеться розстроїти вже і так розстроєне весілля (вибачте за спойлер). А також отримати серйозне поранення і відкрити світу причину своєї ненависті до людей.

Якщо коротко, то нова частина «Чаклунки» — це казкова версія «Гри престолів», але з намаганням дотягнути до такої ж кількості крові і родинних чвар. Отже, дивитися на розбірки сильних жінок буде дуже приємно.

Режисер: Хоакім Роннінг

Тривалість: 118 хвилин


  • «Дощовий день в Нью-Йорку»
Фото: VОЛЬGA Україна

Фото: VОЛЬGA Україна

«Дощовий день в Нью-Йорку»

Всього лише рік затишшя, бойкотів і офіційних заяв топових голлівудських акторів про те, що вони шкодують про співпрацю з Вуді Алленом. І 84-річний режисер все-таки дочекався виходу свого 53-го фільму «Дощовий день в Нью-Йорку».

Для довідки: у січні 2018 року Вуді Аллена визнали фігурантом сексуального скандалу. Історія з обвинуваченнями режисера у зґвалтуванні його падчерки Ділан Ферроу тягнеться з 1992 року. Але після гучної справи з Харві Вайнштейном американський суд і громадськість взялися за старого Вуді серйозно. Про результаті згадувалося вище.

«Дощовий день» порадує. Це й є старий Аллен, якого дуже не вистачало в останніх стрічках. Для того класику з зіпсованою репутацією довелося залучати молоду кров.

Головні ролі дісталися молодим, модним і вельми амбітним Ель Фаннінг і Тімоті Шаламе. В камео — Селена Гомес, Джуд Лоу, Дієго Луна і Лів Шрайбер. Отже, є закохана пара — Гетсбі та Ешлі. Він із забезпеченої сім'ї. Вона теж не промах: батьки — продовжувачі банківської династії. Але Ешлі (Ель Фаннінг) ніколи не була на Мангеттені, а Гетсбі (Тімоті Шаламе) з ноги відкриває двері будь-якого бару і ресторану. І міг би так зробити, якби не внутрішня еміграція в себе і вічні пошуки сенсу життя.

Фото: VОЛЬGA Україна

Фото: VОЛЬGA Україна

«Дощовий день в Нью-Йорку»

Поки дівчина їде брати інтерв'ю для студентської газети у місцевої кінозірки, Гетсбі зустрічає старих друзів та подруг. І в ті самі моменти, коли хоче «відпустити демонів», згадує про Ешлі. Ось тільки вона про нього й думає. Оскільки потрапила у великий та оманливий світ кіно. З якого, зрештою, втече в фіналі і буде стояти з нещасним обличчям, промокла наскрізь чи то від сліз, чи то через погоду.

Це ж «Дощовий день», який може сховати все те, чого бачити не варто.

Режисер: Вуді Аллен

Тривалість: 92 хвилини

Фотогалерея

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Піу-піу... Бабах... Вжжжж... І трохи романтики. Кінопрем'єра тижня Стиль життя

Піу-піу... Бабах... Вжжжж... І трохи романтики. Кінопрем'єра тижня

Гострий детектив. Кінопрем'єра тижня Стиль життя

Гострий детектив. Кінопрем'єра тижня

Король із трущоб та високі ідеали. Кінопрем'єри тижня Стиль життя

Король із трущоб та високі ідеали. Кінопрем'єри тижня