Що буде в новому сезоні Ukrainian Fashion Week FW20-21

Мода

Оголошено програму 46-го тижня моди

Фото: Ukrainian Fashion Week

Фото: Ukrainian Fashion Week

Ukrainian Fashion Week крокує в ногу з часом: оргкомітет підтримує нові імена, модні інсайдери роблять ставку на екостійкість, дизайнери мікшують моду, сучасні технології та мистецтво.

Вперше в історії Ukrainian Fashion Week відкриють молоді дизайнери. У рамках першого показу Fashion Accelerator Show свої роботи представлять переможці національних і міжнародних конкурсів, учасники освітньої програми від Ukrainian Fashion Council. Молодь також закриє тиждень: 5 лютого відбудеться показ випускників Open Fashion Studio і новачків сезону − Panove, FRBTK, Starchak, Sidletskiy, Novikov, Khmylko, Iron Thread.

Заявлений минулого сезону освітній проєкт BE SUSTAINABLE! тепер стане міжнародним самітом. Тут пройдуть лекції і дискусії про нові цінності моди, загрози для планети і усвідомлене споживання, а також про те, як зробити текстильну промисловість екологічною. Українські марки, що виробляють екостійкий одяг, продемонструють свої моделі.

Багато сюрпризів планується в артзоні, включно з абсолютними нововведеннями. Бренд Przhonskaya готує медіаартінсталяцію з музикантами The Maunt і мультимедійною студією Asrum − разом вони помістять глядачів у модну цифрову реальність. Бренд Finch покаже нову колекцію, використовуючи AR-технології та 3D-друк.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Нова романтика. Колекція Gasanova осінь-зима 2020/2021 Мода

Нова романтика. Колекція Gasanova осінь-зима 2020/2021

9 молодих дизайнерів, які відкрили Ukrainian Fashion Week FW20-21 Мода

9 молодих дизайнерів, які відкрили Ukrainian Fashion Week FW20-21

Біла готика. Колекція Juliya Kros осінь-зима 2020/2021 Мода

Біла готика. Колекція Juliya Kros осінь-зима 2020/2021