Шкідливі поради: як одягтися на коктейльну вечірку

Експерти

керуючий партнер FashionHub UA Вадим Медведєв

Якщо вас, любонько, запросили на захід всесвітнього масштабу (а тільки такі і відбуваються останнім часом у Києві та його мальовничих околицях), то уважно ознайомтеся з дрес-кодом, зазначеним для запрошених зірок, досвідченої публіки, друзів і подруг організаторів, клієнтів зі супутниками/супутницями, а також для гостей з категорії «хто це взагалі, обличчя знайоме, але згадати не можу, звідки я його знаю».

Якщо в запрошенні чорним по білому, червоним по зеленому або блакитним по сірому написано, що дрес-код – «Коктейль», то нижче, дорогенька, простий і зручний гід, як слід виглядати для того, щоб цей світський захід (а у нас тільки такі й відбуваються) з простого поглинання газованого вина перетворився на феєрію.

  • Лук 1. Фешн – Пешн – Профешн

Вам знадобиться піджак оверсайз, у який зможе особисто влізти Вірастюк, і ще залишиться трохи місця. Колір значення не має.

Для людини модної важливо під піджак одягнути майку з яскравим істеричним написом бренду-виробника. Підходять Балансьяага, Офф-вайт, Версаче, Філіп Плейн (стрази обов’язкові), Прада, Діор (для досвідчених). Бюджетна пропозиція – придбати все це в переході на Харківському для економії коштів, оскільки з відстані у метр-два і Арбер – це Бріоні.

Лук не буде досконалим без простих, добрих велосипедок. Не варто засмучуватися, якщо ваша сідничка знала й кращі часи – зрештою, Вірастюк-стайл піджак приховає все. Колір чорний, універсальний.

Образ завершують масивні кросівки – настільки великі, що носіння їх прирівнюється до відвідування елітного спортзалу на Борщагівці. Напис на кросівках, що підтверджує бренд-виробника, обов’язковий.

  • Лук 2. Сексі – Пексі – Шмексі

Все гарне повертається, а стара добра сукня-резинка нікуди і не йшла, а терпляче чекала в гардеробі свого зоряного часу, виживаючи сарафани, спідниці та ділові костюми. Колір – будь-який, але для спекотного київського літа підходять отруйні кольори – від смертельно-канаркового до істерично-фіолетового.

Головне в сукні-резинці – постійно її опускати. Робити це треба легко, однією рукою, бо у другій руці у вас буде сумка від Майкла Корса (шанхайська промислова зона на замовлення 12‑го контейнера 7‑го кілометра). Кожна ваша спроба «втихомирити» сукню, що постійно підскакує, буде супроводжуватися сопливими зітханнями турецько-підданих, які якимось дивним чином прориваються на будь-який захід у столиці нашої Батьківщини.

Взуття – шпильки, високі, як стріли у цибулі на бабусиному городі, колір взагалі немає значення, та й хто зверне увагу на колір взуття, коли ви, дорогенька, в черговий раз намагаєтеся опустити сукню на позначку «допустимо» з рівня «мамцю моя».

  • Лук 3. Тік – Тік – РомантІк

Піжама – це не просто зручний одяг, в якому ви проводите до 30% свого насиченого богемного життя, але й чудова можливість підкреслити ваш високий інтелектуальний рівень. Адже саме після того, як до ваших рук потрапив черговий номер Бурди, ви і вирішили пошити собі піжаму. Тепер і на вас пастельного кольору піжама – двійка в білий горох.

Взуття – зручні, м’які замшеві капці без задників.

Через праву руку недбало перекинута точна копія оригінальної підробки Луї Віттон – настільки точна, що навіть самі китайці-виробники позиваються до суду за порушення авторських прав.

У правій руці – телефон; добре працюють Самсунги десяті та Айфони Ікс. Мета одна – максимально заповнити сторіз в Інстаграмі, додаючи до відео такі коментарії, що межують за своєю глибиною з відповіддю Ошо на питання «в чому сенс життя».

І якщо хтось колись на питання, що таке дрес-код «Коктейль», скаже вам, що жінці на коктейльну вечірку треба прийти в коктейльній сукні, то плюньте йому або їй в обличчя… Безкрила це людина. З такими нам не по дорозі. А вас мама і такою любить – в піжамі, в резинці або в піджаку…

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Як вижити моді під час коронавірусу Експерти

Як вижити моді під час коронавірусу

Вадим Медведєв
Вадим Медведєв
керуючий партнер FashionHub UA
Кинуті українці. Як потрапити додому Експерти

Кинуті українці. Як потрапити додому

Ноа Кременчуцька
Ноа Кременчуцька
засновниця мережі салонів краси KOKO-nailroom
Як підвищити свій рейтинг в очах жіночого колективу напередодні 8 Березня Експерти

Як підвищити свій рейтинг в очах жіночого колективу напередодні 8 Березня

Вадим Медведєв
Вадим Медведєв
керуючий партнер FashionHub UA